High innovation
Yüksek inovasyon!
Technology for future!
Gelecek için nükleer!
High innovation
Yüksek tecrübe!
Previous
Next

Sectors

Space and Aviation
Nükleer Enstrümantasyon
Endüstri 4.0 ve RFID Çözümleri
Radiation Solutions
Medikal

About Us

The space radiation studies from space radiation environment and space weather simulations to the irradiation tests according to ESCC/ESA, JEDEC, ASTM and Military Standards and finally suggesting mitigation techniques or alternative solutions for critical electronic components and/or systems.

Research and development of innovative radiation detection systems for space, health, environment, homeland security, nuclear plants radiation safety and waste monitoring, seismology, geophysics/geology, high energy, nuclear and particle physics applications.

IRADETS'li Olmak!

Kariyer yönetim sistemimiz ile geleceğin uzman kadrolarının ve liderlerinin yetiştirilmesi ana hedefimizdir. Bu amaçla, hedeflerini sürekli olarak gerçekleştiren, yetkinliklerini geliştiren, kendini bulunduğu konumun üzerindeki sorumluluklar için hazırlayan, sorumluluk almaya istekli her kademedeki çalışanlarımızın en etkin şekilde değerlendirilmesi, gelişimlerinin sağlanması, şirket başarısına ve verimliliğine katkıda bulunacak şekilde kariyer basamaklarında ilerlemeleri ve gelişimleri önemli önceliklerimizdendir.

Projelerimiz

GZH3DOZ

Hem enerji hem de konum tespit özelliği bulunduran son teknoloji...

en_US