Kariyer

IRADETS’te Kariyer

IRADETS A.Ş. firması olarak Teknopark İstanbul’da bulunan ofisimizde çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Nükleer teknolojilerin tüm alanında faaliyet gösteren firmamız akademik kariyeri güçlü yönetim ve çalışan yapısıyla her daim yenilikçi bakış açısıyla çalışmalarını sürdürmektedir. Firma olarak çalıştığımız alanın özel olmasından dolayı personel eğitimine çok önem vermekteyiz. Tam bir Ar-Ge firması vizyonu ile yürüttüğümüz çalışmalardaki yenilikler için sürekli olarak var olan personellerimizin ve yeni aldığımız personellerin ilgili alandaki eğitimlerini sağlamaktayız. Firmamızın İtalya’da bulunan ve alanında lider enstitüler ve firmalar olan iş birlikleri sayesinde hem firmamıza hem ülkemize çok değerli “know-how” transferi yapılmaktadır.

IRADETS olarak kendimizi sürekli yeniliyor ve çalışanlarımıza keyifli bir çalışma ortamı sunarak insan odaklı bir yapı inşa ediyoruz. Kendini geliştirmek, söz sahibi olmak ve teknolojinin en uç noktalarında yer almak isteyen takım arkadaşları için aşağıda bulunan açık pozisyonlara CV göndermenizi istiyoruz.

Açık Pozisyonlarımız

Başarı odaklı, değişime ve yeniliğe açık, kurum kültürüne sahip ve iş etiğine uygun bireyleri IRADETS çalışanı olarak görmeyi hedefliyoruz. İşe alımda pozisyonlar ve kriterler zaman içinde farklılık gösterebilir.

Sahip olduğunuz nitelikler ve kariyer beklentileriniz uyuşması durumunda sizinle irtibata geçilecektir. Yapmış olduğunuz başvurular sadece IRADETS İnsan Kaynakları tarafından incelenecek olup tüm başvurular gizlilik esası çerçevesinde değerlendirilecektir.